خرید نهال انگور خارجی

خرید نهال انگور خارجی


خرید نهال انگور خارجی

خرید انواع نهال انگور خارجی،امروزه با پیشرفت تکنولوژی،طیف انواع میوه ها به حدی بالا رفته است که شناخت همه آنها کار دشواری می باشد.

اصلاح ژنتیکی برای تولید محصولاتی هر چه با کیفیت تر،و مناسب تر جهت تطبیق با انواع مختلف آب و هوا سالهاست که در حال انجام است.

در این مقاله قصد دارم شما را با انواعی از نهال های انگور خارجی که امروزه در بازار خیلی معروف شده و برخی بسیار دانه درشت و خوش طعم و بی نظیر هستند،آشنا کنم. تا آخر این مقاله با ما همراه باشید. برای اطلاعات تکمیلی و جامع راجع به هرکدام از نهال های انگور زیر،سر تیتر ها را کلیک کرده و وارد مقاله شوید.

1) خرید نهال انگور اتوم رویال 

رقمی از انگور های  بدون دانه است که برای اولین بار در کالیفرنیا تولید و در سال 1996 عرضه شد. اصل و نسب آن شامل بسیاری از انواع انگور از جمله رز سیاه ، کالمریا ، بدون دانه شعله و ریبیر است .

انگور اتوم رویال ، نوعی انگور با دانه های مشکی درشت است.

این نو ع انگور در بسیاری از کشور ها  کاشته میشود، نام دیگر این انگور  عروس پاییز است.

این انگور از ترکیب دو  نوع انگور توپی رویال و سیلی رویال به دست آمده است.  این نوع انگور در کشور های غربی نیز طرفداران زیادی دارد. مانند  اینگلیس و فرانسه و ایتالیا و حتی آمریکا و…

و این موضوع به دلیل طعم خوش خود این انگور است.

خرید نهال انگور اتوم رویال

رنگ دانه و حبه های این نهال به رنگ بنفش یا حتی مشکی میتواند باشد. این انگور به خاطر ظاهر زیبا و خاص خود در مجالس و مهمانی نیز بسیار بهره میگیرند. تزئین سفره و دسر ها  و غذا ها در رستوران های لاکچری  از کاربرد های دیگر این درخت انگور اتوم رویال می باشد.

مزه و طعم

طعم انگور اتوم رویال شیرین و ملایم است و در عین حال دارای مزه‌ای تلخ و تند نیز می‌باشد. این ترکیب طعم‌ها باعث شده است که این انگور بسیار محبوب در بین مصرف‌کنندگان باشد.

از دلایل دیگر محبوبیت این نوع انگور طعم شیرین و ملایم در عین حال اندکی تلخ است که برای درست کردن انواع نوشیدنی نیز کاربرد دارد. و طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

سایز دانه ها

انگور اتوم رویال دارای اندازه متوسطی است و بیشترین قطر آن حدود ۲۰ میلی‌متر است. این اندازه مناسب برای خوردن به صورت تکی یا در دسرها و سالادها است.

 

2)خرید نهال انگور اسکارلت

خرید نهال انگور اسکارلت:نهال انگور اسکارلت نوعی رقم انگور،از انگور های خارجی است. این رقم نیز مانند انگور های اتوم رویال،اتوم کینگ،کریمسون سیدلس،روبی سیدلس،رد گلوب و.. بسیار محبوب است.

این نهال نیز از انواع نهال های وارداتی تجاری میباشد،که در این سالها بسیار مورد توجه باغداران و کشاورزان گردیده است.

دانه های این نهال انگور،آبدار،سفت،شیرین،قرمز رنگ،گوشته سبز و بی دانه هستند.خرید انواع نهال انگور لعل 

بیدانگی در کنار شیرین بودن این نوع انگور موجب شده که از اهمیت خاصی برخوردار باشد.

دانه های این نوع انگور بیضی شکل و نهال آن دارای خوشه های بزرگ و مخروطی شکل اند.

3)خرید نهال انگور روبی سیدلس

هال انگور روبی سیدلس نوعی نهال انگور بی دانه،و اندکی کشیده است. رنگ دانه ها به رنگ قرمز دودی و اندازه دانه ها متوسط هستند.

طعم این میوه بعد از رسیدن شیرین و لذیذ است و از گونه های تجاری خارجی به شما میرود.

خرید نهال انگور روبی سیدلس

خرید نهال انگور روبی سیدلس

زمان ثمردهی نهال انگور روبی سیدلس

نهال انگور روبی سیدلس،2 سال بعد از کاشت،شروع به باردهی میکند.و بعد از آن طی گذشت سالها ثمردهی آن افزایش یافته و به باردهی اقتصادی میرسد.خرید انگور کندری 

4)خرید نهال انگور سوپریور

انگور سوپریور  از انواع انگور های بسیار خوشمزه با طعم شیرین است. این انگور از انواع انگور های زودرس و در اواسط شهریور میرسد.

حبه های انگور سوپریور اندکی کشیده و سبز متمایل به زرد دارند. این انگور از انواع انگور های بی دانه است و در شرایطی که نور کافی به این  نوع انگور برسد،رنگ آن زرد میشود.  خوشه های این نوع انگور متوسط تا بزرگ هستند . با تکنولوژی جدید و تزریق ژنتیک مخصوص میتواند به حالت بسیار کشیده تغییر کند.

انگور سوپر یور

انگور سوپر یور

جزو ارقام زودرس، خوش طعم و خوش خوراک است و معمولا یک یا دو هفته بعد از فریم سیدلس می‌رسد. البته در آب و هوایی گرمسیری می‌تواند زودرس‌تر باشد و به عنوان یک محصول نوبرانه وارد بازار شود. یکی از مناطقی که برای کاشت این محصول پیشنهاد می‌شود جنوب کشور و حوالی دزفول است.

5)خرید نهال انگور فلیم سیدلس 

خرید نهال انگور فلیم سیدلس:یکی دیگر از انواع انگور های خوشمزه موجود در بازار خارجی،انگور “FLAME SEEDLESS” می باشد.

این نوع انگور،از انواع انگور های مرغوب و دانه درشت در بازار است.که مقاومت خوبی در برابر گرما دارد.برای آشنایی بیشتر،تا آخر این مقاله با ما همراه باشید. خرید انواع نهال انگور 

مشخصات ظاهری و طعم انگور فلیم سیدلس 

انگور بی‌دانه یاقوتی یا انگور بی‌دانه آتشی (به انگلیسی: Flame Seedless) یک رقم انگور رومیزی(تازه خوری ) که در دسته انگورهای معمولی قرار می‌گیرد. انگور آتشی، خوشه‌های بزرگی با دانه‌های متوسط و قرمز شیرین دارد.

این انگور به فصل رشد طولانی نیاز دارد و در مناطق سرد و مرطوب قابلیت کشت ندارند، با این حال، ویژگی‌های خوب آن، به‌ویژه بی‌دانه بودن، شیرینی و ماندگاری بالا

6) خرید نهال انگور اتوم کینگ

انگور اتوم کینگ از انواع انگور های بسیار خوشمزه و خارجی است. این نوع انگور را میتوان به مدت طولانی  3 حتی 4 ماه در سردخانه ها نگهداری نمود.

در کشور های اروپایی و غربی مردم بیشتر طرفدار رنگ سبز این نوع انگور هستند،در صورتی  که در ایران مردم رنگ طلایی آن را بیشتر می پسندند.
دانه های انگور متوسط بوده و کروی شکل هستند.حبه‌های نهال انگور اتوم کینگ بی‌دانه و درشت است و وزن هر کدام به 4 تا 5 گرم می‌رسد. سایز خوشه‌های این رقم بزرگ و میانگین وزن آن‌ها حدود 400 گرم است. درخت انگور اتوم کینگ جزو رقم‌های پربار و پرمحصول به حساب می آید.

7)خرید نهال انگور پیکامی 

رقم نهال انگور پیکامی نهال انگور رقم پیکامی یکی دیگر از ارقام پر رشد و پر بار انگور است که دارای خوشه‌هایی به صورت نیمه باز و نیمه متراکم با طول چیزی یین ۱۲ سانتی متر و وزن ۲۵۰ گرم، دارای حبه‌های کوچک و متوسط با وزنی در حدود ۲ گرم، حبه‌هایی قلمی و کشیده، بدون دانه و به رنگ زرد متمایل به سبز و گوشتی زرد رنگ است.

8)خرید نهال انگور کریمسون

خرید نهال انگور کریمسون:انگور کریمسون سیدلس نوعی انگور بی دانه کمی دراز و قرمز روشن با سطح شیرینی خوب و ظاهری جذاب است.

رنگ پوست انگور کریمسون سیدلس از صورتی تا صورتی مایل به قرمز تیره دیده میشود.

گوشته انگور کریمسون سیدلس، سبز مایل به سفید است و تردی متوسطی دارد در هنگام گاز گرفتن، مقاومت کمی از پوست وجود دارد که کمی جویدنی است، اما تلخ نیست.

این نوع انگور قابلیت نگهداری در انبار را دارد و انگوری ماندگار است،از این رو نگهداری آن در فروشگاه ها قابل انجام است.خرید انواع نهال انگور 

خرید نهال انگور کریمسون سیدلس

9)خرید نهال انگور ردگلوب

خرید نهال انگور رد گلوب:نهال انگور رد گلوب یکی دیگر از انواع انگور های خارجی است. این نوع انگور دانه های بسیار درشت و گرد داردد و رنگ پوسته آن صورتی مایل به قرمز و درخشان است.

این انگور به حدی درشت بوده به طوری که در برخی کشورها حتی از آن به عنوان وعده غذایی سالم استفاده میکنند. انواع دیگر انگور های خارجی نظیر؛اتو رویال از این دسته است که دانه های فوقالعاده درشت و با کیفیت و مقاوم دارد. برای مطالعه مقاله انگور اتوم رویال و خرید آن کلیک کنید.

انگور رد گلوب ،نوعی انگور با دانه های قرمز  و درشت است. دانه های آن بزرگ و کروی هستند. و رنگ آن از صورتی روشن تا قرمز تیره میتواند باشد. این نوع انگور شیرین بوده و هسته دار است.

انگور ردگلوب از محبوب ترین انگور ها در سراسر دنیا می باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد درخت انگور رد گلوب مقاله زیر را مطالعه کنید.

خرید نهال انگور ردگلوب

10)خرید نهال انگور ژاپنی 

انگور ژاپنی که به انگور نقره ای ژاپنی یا زیتون پاییزی نیز معروف است، بومی آسیای شرقی است که زیستگاه آن از هیمالیا به سمت شرق تا ژاپن متغیر است. این گیاه یک گونه تهاجمی است که قادر است حتی زمین های بی حاصل را به آسانی احاطه کند و حتی به یک گیاه مشکل ساز در مرکز و شمال شرقی ایالات متحده و اروپا تبدیل شده است.

انگور ژاپنی به عنوان یک درختچه برگریز یا درخت کوچک رشد می‌کند و به طور معمول تا ارتفاع ۳/۵ متر با یک تاج متراکم رشد می کند و مناسب کاشت در مناطق سرد و معتدل است. این گیاه معمولا خارهای تیزی را به شکل شاخه به وجود می آورد. گلهای انگور ژاپنی معطر و خوشبو هستند و خوشه هایی با رنگ سفید تا زرد دارند.

انگور ژاپنی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *