در زندگی امروزه شایدهمه حداقل یکبار ضرب المثل هرکه بامش بیش برفش بیشتر را شنیده اید که این موضوع نسبت به درختان هم صدق میکند هرچه مقدار سن درختان بیشتر باشد مقدار میوه ای که می دهد هم بیشتر است اما مسئله ای که امروزه کمتر به آن میپردازندفروش و قیمت نهال گردوی کهنسال است .


به طور کلی نمیتوان درختی را که سن آن زیاد است را جابه جا کرد و فروخت چون:

  1.  کندن آن درخت از زمین آسان نیست.
  2. احتمال خشک شدن درخت بالا میرود

 نهال گردوی کهنسال

با توجه به متن بالا در  گذشته برای اینکه درخت گردوی کهنسال را خریداری کنند و از میوه آن استفاده کنند در فصل میوه دهی درخت گردو ،آن را اجاره میکردند . اینگونه بدون جابه جایی میتوانستند از میوه آن استفاده کنند .


قیمت درخت گردو  کهنسال

همانطور که در مقاله های پیشین مطالعه کردین درخت به دو صورت ریشه لخت و یا گلدانی به فروش میرسد که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند .و تعیین کننده قیمت درخت گردوی کهنسال است .

درخت گلدانی :  در همه طول سال میتوانید آن را بکارید  به دلیل گلدانی بودن خیلی راحت با شرایط زمین سازگاری پیدا میکند و امکان دادن تلفات در آن بسیار کم است . برای درک بیشتر این مطلب مراحل کاشت را در سایت ما مطالعه کنید

درخت ریشه لخت : درختان ریشه لخت را فقط میتوانید از اوایل دی ماه تا اواخر بهمن ماه خریداری کنید که به دلیل ریشه لخت بودن و خواب بودن درخت در این زمان امکان دادن تلفان در آن بسیار است .

نکته : قیمت نهال درختان گلدانی به مراتب بیشتر از درختان ریشه لخت است .


تیم نهالستان بهمن آبادی با بیش از 10 سال سابقه در زمینه فروش و مشاوره حضوری و غیر حضوری آموزش نهال ، اموزش کاشت نهال ، انواع پیشنهادات برای استفاده کردن درختان در کجا و در چه جایی اماده خدمت رسانی و پاسخگو بودن به شما عزیزان از سراسر کشورمیباشد .

راه های ارتباط با نهالستان بهمن آبادی

09121641403

09302768699

کرج
مشکین دشت
ابتدای جاده خوشنام
100 متر بعد دنیای اهن بیاتلو
نهالستان بهمن ابادی
مدیریت :علیرضا بهمن ابادی
واتساپ: ۰۹۱۲۱۶۴۱۴۰۳

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *